Kaşık büyüsü etki süresi

En Etkili Büyüler

Kaşık Büyüsü Etki Süresi

Kaşık büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu büyünün ne kadar etkili olduğunu ve daha da önemlisi yapılış şekli ile diğer büyülerden ne kadar farklı olduğunu görebilmektedirler. Gecenin bir yarısında bir mezarı açıp o mezardan bir kefen parçası almak her zaman için insanlar bir korku filminin sahnesi gibi gelir ancak bu büyüyü yapmak isteyen kişiler bunu yapmak zorundadırlar.

Her zaman için kara büyülerin en şiddetlisi olarak kabul edilen ve birçok kişinin yapılış şeklini durduktan sonra vazgeçtikleri bu işlemler medyumların da çok tercih etmedikleri işlemlerdir. Bu konuya ilgileri olan kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri de kaşık büyüsü etki süresi ve etki şeklidir. Öncelikle hiçbir büyüde etki süresi hakkında net bir şekilde bilgi verilmesinin mümkün olmadığını bilmek gerekmektedir.

Yani bir medyum yaptığı işlem hakkında net bir süre veriyorsa o kişiden kesinlikle uzak durmak gerekmektedir.Çünkü en deneyimli medyumlar bile büyülerin etki süreleri hakkında kesin bir bilgi verememektedirler. Mezardan alınan kefen parçası ile birbirlerine bağlanacak olan kaşıkların gizli bir yere saklanması ile ortaya çıkacak olan enerjiler etki altına alınan kişilere inanılmaz bir şekilde zarar vermektedir. Zaten bu büyünün amacı da insanlara çok büyük sorunlar yaşatmaktır. Kaşık büyüsü etki süresi hakkında bilgi bulmak zordur ancak etkilerinin çok şiddetli ve bazen önlenemez olduğunu birçok kaynakta görmek mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir