Medyumların Bağlama Büyüsündeki Sırrı Nedir?

Medyumlar Hakkında

Medyumların Bağlama Büyüsündeki Sırrı Nedir?

Medyumlar şüphesiz ki birçok alanda sırlarla dolu kişilerdir. Kimsenin bilmediğini bilmek, görmediğini görmek gibi yetenekleri vardır. Bu yeteneklerin genellikle doğuştan geldiğine inanılsa da sonradan oluştuğunu iddia eden de birçok gerçek medyum olduğu bilinmektedir. Medyumlar fizik ötesindeki bilgilere erişim yetenekleriyle insanlara farklı alanlarda yardımcı olabilmektedirler. Aynı zamanda başka alemlerdeki varlıklarla da iletişim kurmaları, hem onlardan bilgi almak hem de büyü yapmak için yardım almak amacıyla yapılmaktadır.

Medyumların bir diğer ve çok önemli yetenekleri ise, herkesin bildiği gibi, ölmüş kişilerle irtibat kurmak, yaşayanları bu ruhlarla buluşturmaktır. Bunun önemi ruhsal açıdan çok büyüktür. Birçok kişi kaybettikleri kişilerle vedalaşmadıkları ya da kötü şekilde ayrıldıkları için ruhsal açıdan açı çekmektedirler. Ruh çağırma ritüeli ile bu kişilerin ölmüşleri ile bir kere daha buluşup içlerinden geldiği gibi vedalaşmaları, varsa son olarak söylemek istediklerinin iletilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca alınması gereken bilgiler ve de yıllardır merak edilen bazı soruların cevap bulması da bu ritüeller sayesinde mümkün olmaktadır.

Bağlama büyüsü ve medyumların etkileri

Bağlama büyüsü de aşk büyüsü, ayrılık büyüsü gibi duygusal yüklenme içeren ve zihnin yönlendirilmesiyle gerçekleşen büyü çeşitlerindendir. Oldukça güçlü şekilde tesir eden bir tılsımdır. Yüksek ölçüde mikro enerji dalgaları içererek büyü altındaki kişide zihin yönlendirmesi ve kontrolü sağlamaktadır. Medyumların bu tarz büyülerde başarılı olmasının sırları, öte alem varlıkları ve ruhlarla olan iletişimiyle doğrudan alakalıdır.

Medyumlar, bağlama büyüsünün etki edeceği kişi üzerinde bir takım fizik ötesi varlıkların etki etmesini ve içten içe yönlendirme yapmasını sağlarlar. Bazı tür medyumlar ise bildikleri yüksel ilim seviyeleriyle birçok tılsımlı sembol ve kelimelere hakimdirler. İşte bu sembol ve kelimelerin belli yöntem ve sıralamalarla ve uygun büyüler için kullanılması ile medyumlar çok güçlü büyüler ortaya çıkarmaktadırlar.

Bağlama büyüsü çeşitleri medyumlar arasında farklılık gösterir mi?

Her büyü çeşidinde, ve hatta neredeyse her işte olduğu gibi, işi yapan kişinin bu işe kattığı farklılıklar mutlaka olmaktadır. Büyü işlerinde de medyumun inanç şekli, tecrübeleri, çalıştığı varlıkların özellikleri ve hakim olduğu ilimler, büyülerine ve dolayısıyla bağlama büyüsüne de etki etmektedir. Büyünün yapılışından, gösterdiği tesire, belirtilerinden sonuçlanma hızına kadar her şey medyumun özellik ve becerilerine göre değişebilmektedir. Her medyumun, büyü çalışmasına kattığı ve paylaşmadığı sırları olmakta ve bu sırlar da işin özünü oluşturmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir